• Quick Contact
    +1.514.845.2524

Koch Richard - překladatelská společnost

NOTE: OUR PORTUGUESE SITE IS UNDER DEVELOPMENT. PLEASE REFER TO THE ENGLISH VERSION OF THE SITE.

Koch Richard je dynamická, průbojná, zákaznicky a kvalitativně orientovaná firma poskytující kompletní překladatelské služby. Jsme pyšní na služby, které nabízíme prostřednictvím multidisciplinárního, multilingvního, oddaného, kvalifikovaného, zkušeného týmu překladatelů, korektorů, koordinátorů a odborníků, kteří jsou schopni dodat Vám, našemu zákazníkovi, produkt nejvyšší možné kvality.

Nabízíme flexibilní, efektivní, na míru šitý, profesionální servis, který můžeme kdykoli uzpůsobit Vašim potřebám i nárokům, ve Vámi zadaném jazyce i Vámi zvolené oblasti.

Společnost Koch Richard jsme založili v roce 2002 a naše filozofie hned ze začátku spočívala v kvalitativních rozdílech, příznačných právě pro překladatelský sektor. Za dobu své působnosti jsme získali dobrou pověst u svých klientů, mezi něž patří mj. vládní instituce nebo velké korporace. Naši zákazníci oceňují především úroveň našich překladů a služeb, seriózní přístup a pracovní zápal.

Prohlédněte si web, pro podrobnosti o námi nabízených službách, našem týmu a možnostech vytvoření trvalého a profesionálního vztahu, který bezpochyby povede k Vaší maximální spokojenosti.

Our services

Law

Finance

Corporate

Real estate and housing

Insurance

Marketing and communications

Science

Information Technology (IT)

Technical documents

This site stores cookies to help them function properly. By using our services you agree to use them. I UNDERSTAND